Kovové úložné budovy a další: Nápady na zelené budovy, které vám ušetří peníze

Po léta, kdy někdo potřeboval další skladovací, maloobchodní nebo obchodní prostory, okamžitě se obrátil na tradiční průmyslové stavby. Nejen, že tato metoda trvá hodně času, ale také vyžaduje velké množství zdrojů a je drahé pohybovat, pokud potřebujete to. S moderními kovovými sklady budovy, to je všechno věc minulosti. Mohli byste také zvážit alternativy, jako je např. Vroubkovaná zemina, litá země, adobe nebo některý z mnoha dalších alternativních materiálů. Tyto struktury vyžadují jen velmi málo zdrojů a jsou zcela přenosné. Můžete je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, a stavba je poměrně jednoduchá a rychlá. Kovové skladovací budovy jsou navrženy tak, aby byly extrémně energeticky účinné. Naleznete je také jako extrémně cenově dostupnou alternativu. Základy založené na ZemiPodobné jako betonové základy, vylitá země používá speciální rovnováhu typů půdy společně s cementovým stabilizátorem a vodou, aby vytvořila směs podobnou betonu. Ten se pak nalije do forem a suší. Je to stejně tvrdé jako tradiční beton a je vysoce odolné proti přírodním prvkům.To je řečeno, zjistíte, že je často o 10-20% více než tradiční materiály, ale je známo, že zlepšuje celkovou pevnost a tepelnou hmotnost budovy . Je to také nízká údržba, což z něj dělá užitečnou investici.

Ekologicky šetrné střešní výrobkySychle a střešní materiály jsou jedním z nejvíce zdrojů a peněz náročných výrobků, které budete potřebovat během stavebního procesu. Zjistíte však ekologicky šetrné verze tradičních šindelů, které vydrží déle, vyžadují méně údržby a vypadají skvěle. Nainstalujte je do vašeho domova nebo dokonce do jedné z těch nových budov na skladování kovů, které jste plánovali.Eco-Friendly FlooringCarpeting a další oblíbené podlahové volby mohou vyčerpat spoustu zdrojů a produkovat velké množství znečišťujících látek. Naštěstí však existuje řada ekologicky šetrných možností, které vypadají stejně tak skvěle, ne-li lepší než tradiční volby průmyslových budov a trvají déle. Některé jsou vyrobeny téměř z recyklovaných pneumatik. Ty se neroztrhnou, neroztrhnou, nevyztují ani neprobíhají, takže vypadají stejně dobře jako za dvacet let, stejně jako v den, kdy jste je nainstalovali. Syntetické střešní výrobky jsou vyrobeny z kombinovaných materiálů, z nichž většinou 75% je recyklováno. Další alternativou je solární střešní šindele. Zatímco mohou vypadat stejně jako tradiční asfaltové šindele, jsou pokryty fotovoltaickými materiály, které generují 17-50 wattů elektrické energie pro váš domov. Nejsou vždy dost na to, aby mohly napájet celou průmyslovou budovu, když je to zakalené, ale může to výrazně snížit měsíční poplatek za energii. Pokud byste opravdu chtěli jít zeleně, můžete získat zelené zastřešení, to je, doslova zelené. Vyrobeny z několika vrstev vodotěsné membrány, odvodnění, půdy a rostlin, vypadají tyto střechy mnohem více jako střešní zahrada než střecha. Tyto styly mohou vypadat hloupě, ale mohou snižovat vytápění, spotřebu energie a chlazení, znečišťovat znečišťující látky ze vzduchu a vody, omezovat odtoky z dešťové vody a vytvářet městské stanoviště a zároveň vám poskytnou zemědělský prostor pro pěstování ovoce a zeleniny. Vypadají skvěle a mohou dokonce zlepšit hodnotu dalšího prodeje nemovitosti.

Bambus a korok jsou skvělé alternativy k laminátovým nebo dřevěným podlahám. Odolávají vlhkosti a mohou trvat hodinu provozu, než začnou vykazovat opotřebení. Pokud jste opravdu dostali vaše srdce na tvrdé dřevo, zvážit regenerované a udržitelné dřevo odrůd. Existuje také mnoho alternativních možností, které možná nevidíte často, ale může přidat vizuální zájem na váš domov. Recyklované skleněné obklady, recyklované kovové dlaždice, recyklované skleněné oblázky, kamenné dlaždice a mozaiky jsou jen některé z příkladů. Kovové skladovací objekty, ekologická střešní krytina, zelené podlahové výrobky a mnoho dalších zdrojů jsou k dispozici, aby bylo možné zachránit prostředí při úsporách vašich peněz. Udělejte si čas, abyste je mohli zkontrolovat a zjistit, co je k dispozici. Budete milovat budování (a bydlení) zeleně.

striekanie strechy

Teplé bílé LED žárovky - které jsou nejlepší? 27.04.2019
Jaké jsou LED pasik světla? 27.04.2019
Ušetřete čas a peníze se šablonami řízení bezpečnosti staveb 23.04.2019
Kovové úložné budovy a další: Nápady na zelené budovy, které vám ušetří peníze 23.04.2019
Rozmanitost stavebních výrobků používaných pro stavbu 23.04.2019
Dolní domovní grilování - letní tradice 21.04.2019
Kytarové doplňky: výběr výběrů, strun a popruhů 21.04.2019
Nastavení tlaku v autě 21.04.2019
Lean Construction - Pokud ne teď, kdy? 21.04.2019
Výhody využití podpovrchového inženýrského inženýrství SUE při výstavbě potrubí 21.04.2019
Jak systém řízení budov (BMS) zajišťuje klid a pohodu? 21.04.2019
Self Build - Nástroje pro práci 21.04.2019
Vychutnejte si Atlanta ve Velkém Venku 21.04.2019
Informace o kosmetických dýhách, implantátech a korunách 21.04.2019
Insight into zubní lepení a kosmetická stomatologická práce 21.04.2019
Jak získat bílé zuby doma bez zubaře Navštivte a uložit stovky 21.04.2019
Podněcovatelé zubů, které byste měli znát 21.04.2019
Diwali - Festival světla 21.04.2019