Invisalign - Snadné řešení pro špatné zuby

Invisalign - Snadné řešení pro špatné zubyInvisalign je nejnovějším průlomem v oboru ortodoncie, který pacientům umožňuje opravit nesrovnalosti zubů bez použití kovových příchytků. Tyto patky jsou navrženy s pomocí nejnovějších počítačových technologií. Počítač navrhuje tyto úžasné, téměř neviditelné zarovnávače, které má pacient nosit po většinu času.

Chcete-li zjistit, zda je tato léčba pro vás, podívejte se na následující otázky:

 1. Mám strach z ... Křížový skus

  Nadměrně přeplněné zuby

  Široce rozložené zuby

  Překlizení

  Pod krkem2. Mám čas?

  Chcete-li plně sledovat účinnost této léčby, budete mít vždy od 9 měsíců do 18 měsíců. Během této doby budete muset každých dva týdny přepínat mezi mnoha různými typy šnůrů Invisalign, které jsou na míru navrženy počítačem. To pomůže vašim zubům posunout se do správné polohy přirozeně. Pro znatelné viditelné výsledky budete muset nosiče vyrovnávat po dobu nejméně 22 hodin denně.

  Skutečnost, že tyto příchytky jsou odnímatelné, na rozdíl od těch kovových ramínka, je sama o sobě je vynikající. To znamená svobodu při jídle, pití a čištění a další druhy ústních činností. Úspěch léčby však závisí na tom, jak často je udržujete.


 2. Mohu s léčbou držet?

  Je zřejmé, že jedna z výhod Invisalignu je, že tyče jsou oddělitelné a můžete je odstranit, kdykoli budete chtít, ale nedoporučuje se vám být nezodpovědný, pořádně se sňatkovat nebo zapomínat. Budete muset nosit sadu neviditelných příchytků i po léčbě po dobu několika týdnů.

  Pokud váháte nosit těžké neatraktivní kovové raménky, pravděpodobně byste měli zvážit přemýšlení o tom, jak dostat příchytky Invisalign. Tato nová špičková technologie přinese nejen tě, ale i mnoha lidem, aby znovu objevili své krásné úsměvy.
stomatologicke potreby