Invisalign - narovnejte zuby, aniž byste nazývali kovové ústa

Invisalign - narovnejte zuby, aniž byste nazývali "kovové ústa"Chcete narovnat křivé zuby. Problémem je, že nechcete nosit kovové příchytky. Jaké jsou vaše možnosti?

Dnes se lidé mohou vyhnout nošení konvenčních příchytků pomocí Invisalignu. Slyšeli jste to správně. Invisalign je perfektní řešení, které vám pomůže vyřešit váš neuspokojivý úsměv. To se týká neviditelných nebo jasných zarovnávačů, které slouží jako nejvhodnější alternativa k opěrkám.

Invisalign Rozdíl

Co dělá Invisalign jiný než tradiční rovnátka? Invisalign využívá řadu neviditelných zarovnávačů, které jsou na míru přizpůsobené. Hlavním účelem těchto neviditelných příchytků je pomalé přeměňování zubů v průběhu času, čímž vám přinese nádherně atraktivní úsměv, který vás napodobuje. Nejlepší věc na neviditelných příchytkách je, že jsou pohodlné a snadno použitelné. Už se riskujete, že se nebudete říkat "Metal Mouth." Jelikož jsou použity jasné zarovnávače, lidé nezjistí, že se léčíte.Před výběrem Invisalignu

Vaše ústní zdraví je velmi důležité a vybírat k narovnání úsměvu je skvělý nápad; je však třeba, aby váš zubní lékař zkontroloval celkový stav Vašich úst, aby zjistil, zda máte nárok. Zubní lékařka se musí ujistit, že nejsou žádné příznaky onemocnění parodontu, protože zuby, které jsou špatně vyrovnané nebo přeplněné, mohou způsobit špatné stavy, jako jsou zanícené dásně a kapsy. Může být nutné, abyste před léčbou přípravkem Invisalign ošetřili dásně, pokud to váš zubař doporučuje. Pohyb zubů v nezdravém prostředí může skutečně způsobit více škody než dobro.

Proč lidé preferují Invisalign přes kovové talíře

Jsou hygienické. Nemají žádné kovové pásy nebo drátky, které zachycují potravu a plakety ve vašich zubech. Díky jasným zarovnávačům je snadné udržování správné ústní hygieny. Můžete provádět běžné rutiny pro čištění zubů, jako je kartáčování a zubání. Celkově můžete být přesvědčeni, že vaše ústa budou snadněji vyčištěny, čímž se zabrání zubnímu kazu a zubním problémům spojeným s vlastnictvím kovových příchytků.

Ve skutečnosti se mnoho lidí vyhýbalo používání tradičních střihů výběrem Invisalignu. Toto jasné řešení je ideální volbou pro většinu lidí s křivými zuby. Získáte vzhled, který chcete, pocit zdravých, přímých zubů a máte pohodlí, když je to nezbytně nutné. Nezapomeňte zkontrolovat u svého zubního lékaře, zda je Invisalign pro vás to pravé.stomatologicke potreby