Insight into zubní lepení a kosmetická stomatologická práce

Termín kosmetická stomatologie představuje jakýkoli zubní postup, který zlepšuje orální vzhled osob.

Zkušený a speciálně vyškolený zubní lékař může provádět sortiment kosmetických procedur na zuby osob, aby opravil mezery nebo štěpky nebo naplnil opotřebovaný povrch procesem, který se nazývá zubní lepení nebo lepení zubů.

Jiné typy kosmetické stomatologie jsou dýhy, korunky nebo čepice, oprava zubů nebo dásní. Konečně, zúžení zubů k opravě obličejových rysů osoby jsou další formou kosmetické stomatologie.

Lepení zubů Umožňují všichni zubní lékaři tuto službu? Kozmetická stomatologie vyžaduje specifický trénink, a nikoli jen zubní lékař může eticky provádět tento typ dentální práce. Ačkoli někdy termín kosmetické stomatologie je odkazoval se na jakýkoli typ zubní práce, která zlepšuje zuby osoby.

Mnozí zubní lékaři budou říkat, že jsou kosmetickými zubními lékaři i přes skutečnou odbornou přípravu nebo vzdělání. Samozřejmě to je zavádějící marketing pacientům. Americká stomatologická asociace nepřijme kosmetickou stomatologii jako formální oblast schopností v oboru stomatologie.

Stále zde zůstávají zubní lékaři, kteří stále uvádějí, že jsou kosmetickými zubními lékaři. Ve skutečnosti existují pouze dva typy zubních lékařů, kteří jsou eticky schopni říci, že jsou kosmetickými zubními lékaři; Prosthodontika a ortodoncie.

Prosthodontický zubař a ortodontický dentist.

Prosthodontický zubař je zubař, který prošel speciální školení a může diagnostikovat, naplánovat správnou léčbu pro pacienta s klinickými zubními obavami, jako jsou chybějící nebo vadné zuby. Osoba s maxilofaciální tkání, která využívá biologicky kompatibilní látku, by také měla prospěch z návštěvy tento typ zubního lékaře.

Druhý typ zubního lékaře, který si získal právo vylézt šindel, který prohlašuje, že je kosmetickým zubařem, je ortodontista. Ortodontist se zajímá o výzkum a léčbu nadprstí a podkusů, což může být důsledkem abnormality a / nebo nerovných čelistí.

Ortodontická léčba se může zaměřit pouze na zubní dislokaci nebo se může zabývat kontrolou a změnou růstu obličeje. V případě změny růstu obličeje je lépe označena jako "dentofacial ortopedie".

Kosmetická stomatologie nejen opravuje nedokonalosti zubů člověka, ale také pomáhá sebevědomí člověka.

Mnoho lidí, kteří se cítí jejich úsměv, je nezajímavý, ani neuspějí úsměv. Když člověk věří, že jejich úsměv je nepříjemný, nejenže se neusmívají, ale jejich sebevědomí je ovlivněno.

Materiály používané při lepení zubů Před lety byly výplně používané v zubech vyrobeny z takových složek, jako je rtuť, stříbro nebo zlato, stejně jako další činidla pro lepení náplní do zubu. S pokroky v moderní medicíně a stomatologii se dozvíte ještě mnohem použitelnější materiály. Dnes může být zubní práce kompletně vyrobena z porcelánu nebo kombinací zdrojů, které více připomínají vzhled přirozené formace a barvu zubů.

Takřka přirozená barva materiálu používaného pro zuby je přilnutá k základovému podkladu pomocí pryskyřičného lepidla. Na rozdíl od stříbrných výplní novější výplně, které se dnes používají, jsou neplatné pro každou rtuť. Dnes s přirozenějšími barvivy, aby zubní práce vypadala přirozeně, se více lidí rozhoduje pro kosmetické ošetření zubů.

Postup spojování zubů a náklady Napojení zubů je například takové ošetření. V zubním pojištění používá zubař speciální epoxidovou látku, která při sevření zubu nebo zubů se zvláštním laserovým světlem není jen tak těžká jako samotný zub, ale je tak blízko k přirozené barvě zubu, rozdíl.

Zubní lepení se používá k vyplnění mezery mezi zuby, zaplnění opotřebovaných částí z nadměrného opotřebení, např. Při broušení zubů. Tento postup se používá i pro dočasné korunky nebo výplně. Je to velmi bezbolestné a místní anestezie se téměř vůbec nepotřebuje, pokud vůbec. Skutečná cena zubního pojištění je mezi 100 až 400 dolary za zub.

Kozmetická stomatologie jistě pokročila z toho, co kdysi bylo. Dnes jsou zubní lékaři schopni nabídnout svým pacientům mnoho inovativních postupů a tím více, protože zubní materiály jsou nyní snadněji získány než v minulých letech, náklady na kosmetickou stomatologii se výrazně snížily.

S tolika výhodami pro kosmetickou chirurgii; žádná rtuť ani jiné škodlivé látky, přirozenější vzhled a barva a méně výdajů než kdy předtím je divu, proč se tak mnoho lidí usmívá jako kočka Cheshire?

stomatologicke potreby

Teplé bílé LED žárovky - které jsou nejlepší? 27.04.2019
Jaké jsou LED pasik světla? 27.04.2019
Ušetřete čas a peníze se šablonami řízení bezpečnosti staveb 23.04.2019
Kovové úložné budovy a další: Nápady na zelené budovy, které vám ušetří peníze 23.04.2019
Rozmanitost stavebních výrobků používaných pro stavbu 23.04.2019
Dolní domovní grilování - letní tradice 21.04.2019
Kytarové doplňky: výběr výběrů, strun a popruhů 21.04.2019
Nastavení tlaku v autě 21.04.2019
Lean Construction - Pokud ne teď, kdy? 21.04.2019
Výhody využití podpovrchového inženýrského inženýrství SUE při výstavbě potrubí 21.04.2019
Jak systém řízení budov (BMS) zajišťuje klid a pohodu? 21.04.2019
Self Build - Nástroje pro práci 21.04.2019
Vychutnejte si Atlanta ve Velkém Venku 21.04.2019
Informace o kosmetických dýhách, implantátech a korunách 21.04.2019
Insight into zubní lepení a kosmetická stomatologická práce 21.04.2019
Jak získat bílé zuby doma bez zubaře Navštivte a uložit stovky 21.04.2019
Podněcovatelé zubů, které byste měli znát 21.04.2019
Diwali - Festival světla 21.04.2019