Informace o kosmetických dýhách, implantátech a korunách

Každý rok se více a více lidí obrací k kosmetické stomatologii, aby se zlepšilo jejich úsměv. Moderní zubní techniky umožňují, aby se téměř každý mohl dokonalým úsměvem. Zuby jsou zbarveny? Cracked? Možná vám chybí pár? Nezáleží na tom; můžete mít dokonalý úsměv! Téměř každá celebrita a filmová hvězda si zakoupila kosmetickou stomatologickou práci najednou (příště jste vstoupeni do televizní show, podívejte se na zuby herců, s největší pravděpodobností budou téměř dokonalé). Můžete si vybrat z mnoha různých druhů kosmetických procedur. Tento článek se však bude zaměřovat pouze na tři různé postupy: korunky, implantáty a dýhy.

Dýhy jsou jen tenké kusy porcelánu (nebo plastové), které jsou trvale připojeny k přední části zubů. Pokud chcete dýhy, musíte naplánovat nejméně tři různé návštěvy v kanceláři zubního lékaře.

Během první návštěvy bude zubař analyzovat vaše zuby, strukturu tváře a vaše osobní touhy pro lepší úsměv. Vychází většinou z těchto tří důležitých informací a pak určí, který typ dýhy je nejlepší pro vaše potřeby.

Druhý krok vyžaduje, aby váš zubní lékař vyhořel ze zubů tenkou vrstvu smaltu. Váš zubní lékař vám hodí sadu dýh, které budete používat, dokud laboratoř nedokončí vaši trvalou sadu. Po provedení laboratorních řemesel a dodáním vlastní sady dýh, musíte se vrátit k vašemu zubnímu lékaři a nechat je instalovat natrvalo. Po této návštěvě zubního lékaře opustíte svou kancelář zbrusu novým úsměvem! Dýhy obvykle trvají deset až patnáct let, jestliže se řádně postará.

Implantáty byly vytvořeny nahradit chybějící zuby. Jsou zdaleka nejtrvanlivější, trvalá kosmetická práce, která může být provedena nahradit chybějící zub (nebo zuby). Úspěšnost instalace implantátu je asi 95%. Implantáty nejsou v žádném případě "rychlé opravy". Trvalo dost času na instalaci; typicky kdekoli od tří měsíců do šesti měsíců celkového času. Počáteční krok implantátu může znít strašidelně: váš zubní lékař musí vrtat díru v čelisti, kde se nachází chybějící zub. Tato díra se nazývá "pilotní díra".

Jakmile je pilotní otvor správně vyvrtán, váš zubní lékař pak bude pracovat na rozšíření otvoru, aby mohl držet šroub implantátu. Po zvětšení pilotního otvoru na správnou šířku instaluje váš zubní lékař šroub implantátu. Jakmile je implantát úspěšně nainstalován, zubní lékař na něj umístí ochranný kryt. "Oseointegrace" je dalším krokem. Vaše kosti pak musí růst kolem implantátu. Tím ji pevně zakotví. Konečným krokem k úspěšné instalaci implantátu je odstranění víčka a trvalá instalace korunky na místo. Po zavedení korunky na nový šroub implantátu bude váš nový implantát konečně dokončen. Váš nový implantát by měl trvat třicet let nebo více, zatímco dýhy a mosty obvykle trvají jen deset let.

Korunky, označované také jako čepice, jsou trvalé čepice tvarované jako skutečný zub. Oni jsou trvale zpevněni na vrcholu svého skutečného zubu. Mohou být vytvořeny s použitím různých materiálů: keramika, pryskyřice, porcelán a kov. V závislosti na konkrétním místě, kde potřebujete korunku v ústech, váš zubní lékař rozhodne přesně, který typ materiálu by byl pro vaše potřeby nejvhodnější. Chcete-li nainstalovat korunku, bude váš zubní lékař muset z vašeho zubu brousit značné množství smaltu. Jakmile váš starý zub připomíná kulatý kolík, váš zubní lékař bude trvale cementovat vaši novou korunku na vrcholu kolíku. Pokud nebudete muset vybrat korunu vytvořenou výhradně z kovu, bude to jinak shodné s ostatními zbývajícími zuby. Pokud se člověk řádně stará o to, koruna by měla trvat deset až patnáct let.

Postupy, o nichž se diskutuje, budou s rostoucím časem zvyšovat popularitu. Technologie pokračuje v úpravě dentální kosmetiky. A nové materiály použité v kosmetické stomatologii jsou silnější a odolnější než starší sloučeniny. Pokud chcete zlepšit váš úsměv, navštivte místního zubaře a promluvte si s ním o kosmetickém zubním lékařství.

stomatologicke potreby

Teplé bílé LED žárovky - které jsou nejlepší? 27.04.2019
Jaké jsou LED pasik světla? 27.04.2019
Ušetřete čas a peníze se šablonami řízení bezpečnosti staveb 23.04.2019
Kovové úložné budovy a další: Nápady na zelené budovy, které vám ušetří peníze 23.04.2019
Rozmanitost stavebních výrobků používaných pro stavbu 23.04.2019
Dolní domovní grilování - letní tradice 21.04.2019
Kytarové doplňky: výběr výběrů, strun a popruhů 21.04.2019
Nastavení tlaku v autě 21.04.2019
Lean Construction - Pokud ne teď, kdy? 21.04.2019
Výhody využití podpovrchového inženýrského inženýrství SUE při výstavbě potrubí 21.04.2019
Jak systém řízení budov (BMS) zajišťuje klid a pohodu? 21.04.2019
Self Build - Nástroje pro práci 21.04.2019
Vychutnejte si Atlanta ve Velkém Venku 21.04.2019
Informace o kosmetických dýhách, implantátech a korunách 21.04.2019
Insight into zubní lepení a kosmetická stomatologická práce 21.04.2019
Jak získat bílé zuby doma bez zubaře Navštivte a uložit stovky 21.04.2019
Podněcovatelé zubů, které byste měli znát 21.04.2019
Diwali - Festival světla 21.04.2019