Blog


Teplé bílé LED žárovky - které jsou nejlepší?

 

Teplé bílé LED žárovky - které jsou nejlepší?

Pro mnohé běžné aplikace osvětlení v domácnostech lidé upřednostňují teplé bílé světla. Je poměrně snadné vyzvednout teplou bílou žárovku téměř kdekoliv, ale pokud chcete ušetřit elektrickou energii a peníze pomocí jedné z nových LED žárovek, vybírání dobré teplé bílé LED žárovky je o něco složitější. Tento článek poskytuje několik rad a doporučení pro výběr nejlepších teplých bílých LED žárovek.

led pasik Když popisujeme světlo jako teplou bílou, mluvíme o jeho barevné teplotě. Technicky je koncepce barevné teploty založená na vztahu mezi teplotou a zářením emitovaným teoretickým standardizovaným materiálem (takzvaným černým tělovým radiátorem), který byl ochlazen na stav, ve kterém se zastavil celý molekulární pohyb. Takže jednoduše řečeno, teplota barvy je měření, které se používá k definování barvy světla vyzařovaného žárovkou. Obvykle se zamýšlíme nad teplotou barvy, pokud jde o bělení nebo teplo světelného zdroje: "Teplý bílý" = 3000 Kelvinů; "Neutrální bílá" = 3500 Kelvov; "Cool White" = 4100 Kelvin a "Daylight White" = 5000 nebo více Kelvinů.

LED žárovky jsou dostupné s širokou škálou barevných teplot, ale teplé bílé LED žárovky, které vytvářejí světlo podobné klasickému žárovkové světlu, které se používají při běžném osvětlení domácností, jsou dražší, protože v žárovce jsou zapotřebí větší nebo zářivější LED diody. Jelikož studená bílá je přirozená barva LED světla, je jasnější, zatímco čipy, které vyzařují teplé bílé světlo, vyžadují fosforový "filtr" na "zahřátí" barevné teploty, čímž se snižuje jas čipu. Takže teplá bílá LED žárovka je LED žárovka s barevnou teplotou okolo 3000K, která bude produkovat teplé světlo podobné tomu, které obvykle očekáváme od běžné domácí žárovky.

Na trhu je stále větší počet LED žárovek, které se prodávají jako teplé bílé žárovky. Které jsou nejlepší? Níže diskutujeme o dvou nejlepších, které jsme narazili na výměnu běžných domácích žárovek.

C. Crane popisuje svou teplou bílou GeoBulb jako první 60 wattovou přímou náhradní žárovku, která používá méně než 8 wattů. Jednou z věcí, které se nám líbí GeoBulb je, že má stejnou velikost jako běžná žárovka; proto je vhodný pro přímou výměnu v jakémkoliv vnitřním otevřeném zařízení. Kromě toho je to jedna z mála žárovek, ke které jsme narazili, kde výrobce vydal nezávislé testy světelných testu, takže můžete mít určitou jistotu, že ve skutečnosti bude produkovat tolik světla, jako výrobce tvrdí - něco, co smutně může "nemůže být řečeno pro mnoho žárovek tam venku. Jedná se o dobře vyrobený výrobek, který získal obecně příznivé hodnocení od zákazníků. GeoBulb je dobrý, ekologicky šetrná náhrada za standardní žárovku A (nebo tvar A nebo tvar A - to je tvar obyčejné žárovky). Stejně jako obyčejná žárovka pro domácnost,

Mnoho lidí dnes hledá teplé bílé PAR38 LED žárovky, které jsou stmívatelné. Jak možná víte, většina LED žárovek nebude fungovat se standardním stmívačem nebo s těmito svítidly s elektrickými očima, které se automaticky zapínají za soumraku nebo když je detekován pohyb. Důvodem je to, že LED diody vyžadují konstantní proud. Pokud se použije standardní metoda stmívání, LED žárovka bude blikat v pravidelných intervalech, nebo horší, prostě nebude fungovat. Na potlačení LED světla je zapotřebí 0-10V stmívač modul, aby LED "vyplenil" do méně světla. Teoreticky všechny LED světla jsou stmívatelné tímto modulem. Takže žárovka níže je jednou z těchto speciálních stmívatelných LED žárovek a je to dobrá volba, když chcete nahradit standardní žárovku PAR38, kde máte stmívač nebo možná venku s detektorem pohybu.

Společnost LEDinsider, která našla pěkný sortiment dobře vyrobených žárovek a vynikající služby zákazníkům, prodává plně stmívatelnou 100 W teplá bílá PAR38 náhradní žárovka se standardní základnou. Tato teplá bílá LED žárovka generuje 553 lumenů a spotřebuje pouze 11 wattů elektrické energie. LEDinsider naznačuje, že může být použita k výměně každé domácí žárovky 100-120 wattové žárovky / halogenové žárovky, i když díky velikosti žárovky je možné použít pouze v místech, kde bude správně umístěna žárovka PAR38 s průměrem 4 až 3/4 "Zákazníci oznámili, že používají žárovky jako vnější světlomety.

led pásky

V závislosti na vašich specifických potřeb osvětlení se stále zvyšuje počet teplých bílých žárovek s LED světlem, které přicházejí na trh. Proto doporučujeme, abyste se podívali na celou řadu LED žárovek, které jsou k dispozici, přičemž věnujte velkou pozornost detailům o produktu a zákazníkovi hodnocení.


Teplé bílé LED žárovky - které jsou nejlepší? 27.04.2019
Jaké jsou LED pasik světla? 27.04.2019
Ušetřete čas a peníze se šablonami řízení bezpečnosti staveb 23.04.2019
Kovové úložné budovy a další: Nápady na zelené budovy, které vám ušetří peníze 23.04.2019
Rozmanitost stavebních výrobků používaných pro stavbu 23.04.2019
Dolní domovní grilování - letní tradice 21.04.2019
Kytarové doplňky: výběr výběrů, strun a popruhů 21.04.2019
Nastavení tlaku v autě 21.04.2019
Lean Construction - Pokud ne teď, kdy? 21.04.2019
Výhody využití podpovrchového inženýrského inženýrství SUE při výstavbě potrubí 21.04.2019
Jak systém řízení budov (BMS) zajišťuje klid a pohodu? 21.04.2019
Self Build - Nástroje pro práci 21.04.2019
Vychutnejte si Atlanta ve Velkém Venku 21.04.2019
Informace o kosmetických dýhách, implantátech a korunách 21.04.2019
Insight into zubní lepení a kosmetická stomatologická práce 21.04.2019
Jak získat bílé zuby doma bez zubaře Navštivte a uložit stovky 21.04.2019
Podněcovatelé zubů, které byste měli znát 21.04.2019
Diwali - Festival světla 21.04.2019