Jak dlouhé vlasy k prodloužení?

Vybrat správnou délku vlasů k prodloužení může být někdy oříšek. Když se pro prodloužení vlasů rozhodnete, většinou si řeknete „když už, tak už“ a berete vlasy co nejdelší. Často se ale zapomenete podívat na hmotnost, takže pak máte sice vlasy dlouhé po pás, ale ve skutečnosti je to pár dlouhých nepřirozených pramenů. A výsledek možná není takový, jaký jste si představovali.

Aby byl look dokonalý, je potřeba vybírat délku úměrně k výšce postavy. Když měřím 160 cm, nebudu potřebovat tak dlouhé vlasy jako modelka vysoká 190 cm. Podívejte se na názornou ukázku délky vlasů a vyberte si pro vás tu ideální. Postava na obrázku měří 170 cm.

Vždy koukejte i na hmotnost vlasů. Pokud chcete opravdu dlouhé vlasy, 50 gramů vám stačit opravdu nebude. A tady také velké upozornění. Při koupi neřešte počet pramínků, ale váhu. Někteří prodejci nabízí jeden pramínek o hmotnosti 1 gram, někteří ale dokonce jen 0,5 gramu, což je o polovinu méně. Takže 100 pramínků vlasů může znamenat v některém obchodě 100 gramů vlasů a někde 50 gr!

Více o hmotnosti vlasů k prodloužení čtěte zde.

Tento záznam byl publikován v Blog . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *