Clip in nebo trvalé prodloužení vlasů?

Clip in nebo trvalé prodloužení vlasů?

Tak tohle je opravdu jedna z nejčastějších otázek. Sama jsem vyzkoušela oba způsoby prodlužování vlasů a teď se zamýšlím, který z nich je lepší, případně pro koho je který vhodnější. Podívejte se na výhody a nevýhody obou variant a vyberte si, která vám bude víc vyhovovat.

1.     Trvalé prodloužení vlasů vlasy poškodí, zkusím tedy clip in

Ano, je pravda, že neodborné nasazení pramenů nebo využití nekvalitních materiálů spojů (například asijského keratinu) může Vaše vlasy poškodit. Na druhou stranu každodenní nasazování a sundávání sponek (díky kterým drží clip in na Vašich vlasech) také není úplně ideální a Vaše vlasy zatěžuje.

2.     Clip in jsou levnější, zatím mi tedy stačí

Ano, pokud je nebudete na vlasech nosit neustále. Clip in vlasy se většinou prodávají v horší kvalitě = levnější, protože nejsou tolik zatěžovány jako vlasy určené k permanentnímu nasazení (časté mytí, česání, žehlení, kulmování, fénování, drdoly, culíky,..). Clip in připnete, odepnete a pokud je nevyužíváte každý den, umýt je stačí klidně jednou za měsíc.

3.     Clip in jsou na prodloužení rychlejší

Ano, nasazení sponek je rychlé, snadné a aplikaci zvládne každá. Neustálé nasazování a sundávání Vám ale bude lézt krkem (mluvím z vlastní zkušenosti). Kromě toho musíte být pořád v pozoru, jestli sponky nejsou vidět nebo dokonce nepadají, nesklouzávají atd.

Jak bylo řečeno, pokud máte v plánu nosit prodloužené vlasy denně (nebo prostě často), rozhodně bych nedoporučovala clip in. Sama jsem si je za tímto účelem pořídila a musím říct, že jsem neudělala dobře. Věřím, že clip in jsou skvělou volbou v případě, že chcete mít dokonalý účes na večírek, ples či jinou událost, ovšem k dennodennímu prodlužování se úplně nehodí. Jednak Vás neustálé nasazování brzy přestane bavit, budete tím namáhat své vlasy a také budete muset dávat pozor, jestli náhodou některá sponka není vidět nebo nepadá (a co teprve, když si vlasy omylem přisednete).

Tento záznam byl publikován v Blog . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *